Newsletter červen

Vážení klienti, jistě již víte, že Centrum podpory poskytuje širokou škálu služeb pod jednou střechou. Služby jsou poskytovány Vám všem z jednoho místa, bez přirážky tzn. za ceny internetové nebo v daném místě běžné. Stále rostoucí počet spokojených klientů je signál, že jdeme správným směrem a děláme svou práci správně. Online leták, který si můžete prohlížet, otevřete kliknutím na tlačítko níže. 

Velice nás těší Vaše hodnocení, které nám dává představu nejen o kvalitě našich služeb, ale taky oblastí ke zlepšení. Děkujeme Vám všem, kteří aktivně volají do Centra a navrhují chybějící služby. Oboustranná komunikace je hnacím motorem inovací a Vaše zpětná vazba je nesmírně důležitá. Všechny naše služby si můžete objednávat telefonicky nebo online cestou rezervačního systému.

Z důvodu velikého zájmu o služby finančního poradenství rozšiřuje Broker Consulting svou pracovní dobu. Petr se na Vás bude těšit každé úterý a čtvrtek s nabídkou produktů od mnoha finančních institucí. Čerpejte nadále FKSP od zaměstnavatele cestou penzijního připojištění. Přijďte se informovat ohledně možnosti snížení úrokové sazby Vaše hypotéky. 

Cestovní agentura eTravel je přítomna každou středu a nabízí zájezdy do celého světa od většiny cestovních kanceláří. To vše za internetové ceny bez navýšení. Středa Vám nevyhovuje? Nevadí. Poptejte svou vysněnou dovolenou kdykoliv a zbytek zařídíme za Vás. Vyhledáme Vám tu nejlepší dovolenou a budeme s Vámi komunikovat online. Vy nemusíte nikam chodit.

Na základě Vašeho přání jsme 24. května zahájili masáže přímo v Centru podpory. Lenka nabízí široké spektrum masáží včetně baňkování každé pondělí a pátek od 08 - 13 hod. Platba probíhá v hotovosti na místě.

Realitní kancelář Remax Atraktiv nabízí širokou nabídku nemovitostí k prodeji či pronájmu. Udělejte si objednávku a dopřejte si luxusu osobního setkání s makléři přímo v Centru. Na místě se dozvíte podrobnosti o daných nemovitostech a v případě zájmu si domluvíte prohlídku. Šetřete svůj čas i peníze!

Co se týče údržby vozidel, tak jsme mezi opravy, přezutí pneu a ruční mytí nově zařadili čištění a plnění klimatizací. Doplňte si klimatizaci na léto.  

Dovolte nám připomenout, že dětská skupina Miniškolka Vyškov přijímá přihlášky na školní rok 2024/2025. Zbývají poslední místa pro zápis Vašich dětí. 

Poskytujeme taky individuální hlídaní Vašich dětí s výchovným programem Montesorri. 

NONSTOP taxi Vás za příznivé ceny odveze kam budete chtít. Objednávky se přijímají telefonicky nebo čistě online rezervačním systémem. V případě odjezdů z kasáren na Vás taxi počká za budovou Jugo na vyhrazeném stání Centra podpory. Platit lze kartou přímo ve vozidle!

Centrum podpory nabízí kosmetické poradenství se zaměřením na ženy i muže. Vše si můžete zdarma vyzkoušet. Služby fotografky jsou k dispozici na základě objednání.

V průběhu letních prázdnin Newsletter nebudeme vydávat, abychom Vám dopřáli zaslouženého odpočinku. Pokud Vám budeme přesto chybět, tak nás sledujte na našem Facebooku a Instagramu. Tyto sociální služby využíváme ke sdílení důležitých novinek.

Na závěr bychom Vám chtěli poděkovat za využívání služeb Centra podpory.